2017. december 7.Pontosan indul a véradás december 8-án, pénteken, a kijelölt hazai vasútállomásokon az Országos vasutas véradónapon. Debrecenben 9.00 és 12.30 között menetirány szerint a Nagyállomás Kultúrvárójában várják a donorokat a Magyar Vöröskereszt Debrecen Területi Szervezetének önkéntesei.

Vért adni jó (illusztráció: Magyar Vöröskereszt)
A véradással a vérkészletek feltöltésében, az ünnep miatti leállásra készülésben is segíteni szeretnének a vöröskeresztes és a vasutas szervezők. Kérnek minden segítő szándékú embert, aki egészséges és utazik, vagy az állomás közelében jár, gondoljon azokra, akiknek életben maradásukhoz vagy gyógyulásukhoz vérkészítményre van szükségük decemberben.
További híreink
Közelgő események